2018

Kurs obsługi kas fiskalnych

DSC02991

20 października 2018 roku zakończyły się szkolenia zawodowe z zakresu Obsługi kas fiskalnych dla 25 uczniów kształcących się w zawodzie technik ekonomista.

Młodzież zdobyła kompetencje obsługi kas fiskalnych potrzebne w ich przyszłej pracy zawodowej.

Wszystkie inicjatywy podejmowane w projekcie mają na celu wzrost jakości kształcenia zawodowego oraz zwiększenie szans na zatrudnienie naszych absolwentów. 

Czytaj więcej: Kurs obsługi kas fiskalnych

Logistycy i ekonomiści z Chrobrego zdobyli kolejne doświadczenia zawodowe

karolina smiaek adrianna piela   kopia

W ramach realizacji projektu: „Wykwalifikowany logistyk i ekonomista – sukces na rynku pracy” 40 uczniów kształcących się w zawodach technik logistyk i ekonomista odbyło wakacyjne staże zawodowe w wymiarze 150 lub 300 godzin u 22 pracodawców powiatu leżajskiego i powiatów sąsiednich.

Czytaj więcej: Logistycy i ekonomiści z Chrobrego zdobyli kolejne doświadczenia zawodowe

Logistycy i ekonomiści zdobywają nowe doświadczenie i kwalifikacje zawodowe

DSC 0799
Logistycy i ekonomiści zdobywają nowe doświadczenie i kwalifikacje zawodowe
W wyniku przeprowadzonej rekrutacji do udziału w projekcie „Wykwalifikowany logistyk i ekonomista – sukces na rynku pracy”zakwalifikowało się 22 logistyków i 18 ekonomistów. Młodzież  będzie miała możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez odbycie 1 miesięcznych lub 2 miesięcznych staży zawodowych poprzedzonych warsztatami branżowymi prowadzonymi przez doświadczonych praktyków z branży logistycznej i ekonomicznej. Staże zawodowe to nie tylko doświadczenie zawodowe, ale też okazja zarobienia własnych pieniędzy poprzez otrzymanie stypendium. Uczniowie w miesiącu czerwcu zostali  objęci specjalistycznymi warsztatami i doradztwem zawodowym, a od lipca rozpoczną  kursy zawodowe na prawo jazdy kat. C+E, operatora wózków jezdniowych oraz z obsługi kas fiskalnych.
Wszystkie te inicjatywy mają na celu wzrost jakości kształcenia zawodowe oraz zwiększenie szans na zatrudnienie na rynku pracy naszych absolwentów.
                                                      Koordynatorzy: Andrzej Makówka
                                                                                Agnieszka Kolano

Czytaj więcej: Logistycy i ekonomiści zdobywają nowe doświadczenie i kwalifikacje zawodowe