Artykuły

Abiturienci 2010/11

powrót   

Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego

Liczba abiturientów: 430

Liceum Ogólnokształcące

Oddział A - wychowawca:
Michalina Wachowicz-Zemła
Oddział B - wychowawca:
Jacek Ślanda
1. Bigas Monika
2. Borucka Wioleta
3. Burek Karolina
4. Dziwota Joanna
5. Gdula Jolanta
6. Jarmuziewicz Monika
7. Kluk Magdalena
8. Kozyra Patrycja
9. Kryla Elżbieta
10. Kuczek Konrad
11. Kuczkowska Jolanta
12. Łoś Sylwia
13. Maczuga Sylwia
14. Majewska Maja
15. Malec Aldona
16. Mazurkiewicz Marta
17. Murdzia Katarzyna
18. Olszewski Sebastian
19. Paluch Ewa
20. Poprawa Izabela
21. Rogulska Ewelina
22. Siuzdak Paweł
23. Tkaczyk Natalia
24. Tołpa Anna
25. Tołpa Marta
26. Walania Kinga
27. Wilk Agnieszka
28. Wolan Paulina
29. Zasońska Klaudia
30. Żak Natasza

1. Czarniecka Izabella
2. Długoń Monika
3. Domin Alicja
4. Gałusza Anna
5. Garbacka Dominika
6. Heleniak Ewelina
7. Jonik Monika
8. Karaś Sylwia
9. Kozyra Agnieszka
10. Kulpa Marlena
11. Kuśmierz Jolanta
12. Maczuga Sabina
13. Majkut Aleksandra
14. Markowicz Marta
15. Michna Luiza
16. Moszkowicz Joanna
17. Pawul Zuzanna
18. Piasecka Ewelina
19. Przeszło Agata
20. Przeszło Ewa
21. Rychel Małgorzata
22. Sałęga Sylwia
23. Serkiz Aleksandra
24. Smycz Paulina
25. Sutuła Małgorzata
26. Szczepanik Justyna
27. Szostak Magdalena
28. Świątoniowska Katarzyna
29. Tabin Zuzanna
30. Wasiuta Małgorzata
31. Zawadzka Izabela

Oddział C - wychowawca:
Bogdan Wójtowicz
Oddział D - wychowawca:
Janusz Konior
1. Baran Katarzyna
2. Bechta Adrian
3. Berestka Tomasz
4. Burek Jolanta
5. Bździuch Paulina
6. Chrupcała Radosław
7. Czerwonka Daniel
8. Czerwonka Piotr
9. Czerwonka Waldemar
10. Dąbek Agnieszka
11. Dąbek Bartosz
12. Dąbek Wojciech
13. Dyjak Tomasz
14. Franus Aleksander
15. Jakubiec Lucjan
16. Jednac Gabriel
17. Jucha Marcin
18. Kowalczyk Damian
19. Kulpa Ernest
20. Matuszek Daniel
21. Pawlus Wojciech
22. Przytocki Karol
23. Rup Paweł
24. Sajkiewicz Izabela
25. Sarzyński Tomasz
26. Smycz Katarzyna
27. Stępniowska Joanna
28. Stopyra Edyta
29. Stopyra Małgorzata
30. Szozda Mateusz
31. Wlazło Anna
32. Wylaź Marcin
33. Zalepa Marcin

1. Babiarz Agnieszka
2. Bereziewicz Jakub
3. Bryła Daniel
4. Cagara Marcin
5. Chudzik Natalia
6. Czucha Łukasz
7. Drożdżal Dominik
8. Dzierga Paweł
9. Gardian Rafał
10. Juśko Mateusz
11. Koza Piotr
12. Krasny Dawid
13. Kręcidło Patrycja
14. Kruk Urszula
15. Leniart Małgorzata
16. Loryś Arkadiusz
17. Maczuga Łukasz
18. Mitał Tomasz
19. Półtorak Karolina
20. Pych Tomasz
21. Pytel Karol
22. Rakszawski Patryk
23. Rogala Malwina
24. Sowa Mateusz
25. Wilczek Ewelina
26. Zawadzka Natalia
27. Zięzio Marzena
28. Zygmunt Paweł

Oddział E - wychowawca:
Iwona Karakuła-Stadnik
Oddział F - wychowawca:
Andrzej Majewski
1. Bucior Bożena
2. Ćwikła Konrad
3. Dechnik Beata
4. Dechnik Diana
5. Fil Dominik
6. Florek Natalia
7. Gołąb Roman
8. Hałaj Paulina
9. Kantek Dominika
10. Karlik Karina
11. Kondub Maria
12. Kotulska Iwona
13. Krzemińska Magdalena
14. Kulpa Zuzanna
15. Ładak Małgorzata
16. Mach Joanna
17. Majkut Oktawia
18. Marciniec Aleksandra
19. Masełek Anna
20. Miazga Paulina
21. Miś Anna
22. Nowak Agata
23. Nykiel Magdalena
24. Pietrycha Marta
25. Skiba Paulina
26. Socha Urszula
27. Sowa Dawid
28. Stolarz Konrad
29. Stopyra Klaudia
30. Szkodzińska Anna
31. Urban Alicja
32. Urban Dorota
33. Wikiera Paulina
34. Wilkos Monika
35. Wróbel Adam
36. Zagaja Łukasz
37. Żuraw Aleksander

1. Brzuszko Bartosz
2. Ciągło Paweł
3. Czapla Piotr
4. Daź Sylwia
5. Flis Karol
6. Haszto Jakub
7. Kania Adrian
8. Kiełbowicz Daniel
9. Ładak Łukasz
10. Łukasik Miłosz
11. Majewski Maciej
12. Maźnio Jeremiasz
13. Młynarski Szymon
14. Murdzia Piotr
15. Muskus Maciej
16. Pawul Paweł
17. Pażyra Krystian
18. Pudełkiewicz Maksymilian
19. Rydzak Tomasz
20. Sarzyński Kamil
21. Siuzdak Natalia
22. Słotwiński Gabriel
23. Świąder Iwona
24. Wilkos Anna
25. Wójtowicz Krzysztof

Oddział G - wychowawca:
Bożena Baj
Oddział H - wychowawca:
Maria Marecka-Szubiak
1. Baj Magdalena
2. Borkowska Joanna
3. Dec Karolina
4. Drążek Ewa
5. Dziob Michał
6. Gajewska Joanna
7. Golik Dawid
8. Gołąb Agnieszka
9. Grabarz Monika
10. Józefko Grzegorz
11. Karaś Angela
12. Karaś Jakub
13. Kogut Bernadeta
14. Kołcz Izabela
15. Krupczak Justyna
16. Kuras Małgorzata
17. Kwiecińska Anna
18. Papak Agnieszka
19. Pietrycha Michał
20. Półtorak Katarzyna
21. Przepłata Mateusz
22. Rydzik Magdalena
23. Stadnik Kalina
24. Stępień Daniel
25. Tworkowska Edyta
26. Wiatr Jacek
27. Więcław Ewelina
28. Zaręba Sebastian
29. Zygmunt Paulina

1. Brudniak Dorota
2. Czaja Paula
3. Czarnejko Anna
4. Czop Sylwia
5. Czubat Patrycja
6. Dudek Edyta
7. Gałdyś Paulina
8. Gilar Agnieszka
9. Grad Anna
10. Joniec Marlena
11. Kamieniak Ewelina
12. Kniaź Joanna
13. Konior Olga
14. Kozyra Natalia
15. Lipińska Agnieszka
16. Marzęciak Paulina
17. Mikicka Jolanta
18. Mrugalski Adrian
19. Paul Joanna
20. Piziak Sabina
21. Smoła Paulina
22. Sołek Monika
23. Stawarz Elżbieta
24. Szeliga Małgorzata
25. Ślanda Monika
26. Wiatr Ewelina
27. Wośko Justyna
28. Wośko Maria
29. Zielony Joanna

Oddział I - wychowawca:
Renata Pakosz
Oddział J - wychowawca:
Monika Sudoł
1. Banaś Aneta
2. Bielecka Katarzyna
3. Bizior Paulina
4. Borek Magdalena
5. Brudniak Adrian
6. Buczkowska Elżbieta
7. Buszta Tomasz
8. Duch Magdalena
9. Gołąb Kamil
10. Grabarz Magdalena
11. Gumieniak Iwona
12. Janowska Olga
13. Kiełbowicz Agata
14. Kiełbowicz Anna
15. Kobylnicki Dominik
16. Koguc Sylwia
17. Kuras Mateusz
18. Majkut Natalia
19. Mazur Patrycja
20. Mazurek Paulina
21. Olekszyk Joanna
22. Płoszaj Beata
23. Rzeszuto Justyna
24. Stępień Damian
25. Szajnar Joanna
26. Szewerniak Karol
27. Wojdyła Damian

1. Basińska Angelika
2. Bauer Ewelina
3. Bejster Kamila
4. Bienias Aleksandra
5. Czapla Karolina
6. Dmitrowska Agata
7. Gogol Aleksandra
8. Grudzień Ewelina
9. Grzywna Edyta
10. Helit Krzysztof
11. Horoszko Rafał
12. Jędrusiejko Mariola
13. Kosina Natalia
14. Krupa Agata
15. Kucło Karolina
16. Kuras Monika
17. Kusy Klaudia
18. Kyc Daniel
19. Łepko Jarosław
20. Mazur Karol
21. Nowak Katarzyna
22. Paruch Angelika
23. Popowicz Damian
24. Rzepko Marta
25. Sobejko Wojciech
26. Tutka Kamil
27. Wojtyna Anna
28. Wójcik Agnieszka

Oddział K - wychowawca:
Ewelina Kucło
Oddział L - wychowawca:
Lucyna Słoniec
1. Burda Kacper
2. Buszta Katarzyna
3. Dec Aleksandra
4. Dmitrowska Karolina
5. Karczmarczyk Sylwia
6. Kijowska Magdalena
7. Kogut Magdalena
8. Kostek Michalina
9. Kowal Aleksandra
10. Koziara Monika
11. Kozyra Izabela
12. Krajewski Dawid
13. Kusiak Sylwia
14. Kycia Natalia
15. Lubecka Paulina
16. Majcher Maria
17. Majkut Marzena
18. Martula Marcelina
19. Mul Magdalena
20. Obara Małgorzata
21. Paszek Natalia
22. Połeć Katarzyna
23. Połeć Natalia
24. Słomiany Dominika
25. Smarzeniec Ewa
26. Szczuc Diana
27. Szpilka Paulina
28. Wardach Agnieszka
29. Wikiera Paulina
30. Wnuk Klaudia

1. Bucior Ewelina
2. Burda Dominika
3. Czerniecka Magdalena
4. Dec Ewelina
5. Dechnik Izabela
6. Fleszar Dominika
7. Flis Iwona
8. Gałusza Natalia
9. Górka Ewa
10. Góźdź Paulina
11. Jeż Beata
12. Karaś Zuzanna
13. Kargol Natalia
14. Klin Beata
15. Kosior Justyna
16. Kot Justyna
17. Kowalska Karolina
18. Krawiec Karolina
19. Majcher Natalia
20. Mamona Aneta
21. Mucha Natalia
22. Osipa Dominika
23. Pliszczak Ilona
24. Potaczała Patrycja
25. Pysz Karina
26. Siwiec Anna
27. Socha Irena
28. Sołek Iwona
29. Soroczyńska Julia
30. Staroń Natalia
31. Stępniowska Paulina
32. Szpila Joanna
33. Szpunar Karolina
34. Zastawna Marlena
35. Zygmunt Aleksandra

Oddział W - wychowawca:
Dubiel Agnieszka


1. Baran Diana
2. Barda Piotr
3. Bartyna Klaudia
4. Bazan Iwona
5. Buczkowski Robert
6. Czenczek Jerzy
7. Dec Marek
8. Flis Mateusz
9. Florek Mateusz
10. Gdowik Patryk
11. Hałaj Sylwia
12. Iwanicki Krystian
13. Iwanicki Piotr
14. Jędrek Grzegorz
15. Kida Marek
16. Kochman Patryk
17. Kraśnianin Anna
18. Kupiec Aleksandra
19. Lipiński Karol
20. Mierzwa Krzysztof
21. Mołdoch Maciej
22. Olechowska Iwona
23. Paruch Elżbieta
24. Piotrowski Daniel
25. Reichert Patrycja
26. Rodziewicz Joanna
27. Rogowski Kamil
28. Różycka Agnieszka
29. Sarzyńska Joanna
30. Siuzdak Patryk
31. Sobiło Aleksandra
32. Szura Krystian
33. Świąder Mateusz
34. Wnęk Ewelina
35. Wojnar Sławomir
36. Zając Monika
37. Zybura Mateusz

Technikum Ekonomiczne

Oddział A - wychowawca:
Maria Bazan

1. Bogdan Wacław
2. Chmiel Jolanta
3. Czapla Karolina
4. Dec Tomasz
5. Diaczek Kamil
6. Fil Monika
7. Gnatek Marek
8. Gołąb Tomasz
9. Grabarz Magdalena
10. Klimczak Agata
11. Koza Anna
12. Maj Magdalena
13. Misiąg Patrycja
14. Muskus Barbara
15. Pieczonka Marta
16. Pucyło Kamil
17. Romanowska Agata
18. Ryczkowska Marlena
19. Rymarz Katarzyna
20. Sieradzki Karol
21. Słabiak Alicja
22. Socha Marcelina
23. Sokal Justyna
24. Student Agnieszka
25. Sztaba Paweł
26. Turek Sylwia
27. Waliłko Magdalena
28. Waśkiewicz Paulina
29. Zwolak Magdalena
30. Zwolak Marzena
31. Zygmunt Barbara